תאורת לדים

היום, הבחירה של הרבה אנשים היא בחיסכון. תאורה, הינה מרכיב חשוב במיוחד בחשבון החשמל, כאשר המחירים של חשבונות אלה, הדלק והמזות, נמצאים במגמת עלייה. כולנו כבר החלפנו בנורות כגון תאורת לדים, מדובר על תאורה חסכונית ואורך חיים ארוך במיוחד של נורות אלה. אמנם מחירן של נורות הלד גבוהים יותר אבל התועלת מהן היא כפולה ומכופלת הן מחזיקות לשנים, חסכוניות בחשמל, תפוקת האור היא טובה יותר. ניתן לעשות שימוש בגופי תאורה כגון לד, בכל מיני חללים, כגון בבית או בעסק. במידה ויש שימוש בעמעם, כדאי לבחון את התאמות של נורות אלה לעמעם. מדובר על חיסכון של 80% מאשר נורות רגילות, מה שגורם לרבים לרכוש נורות מסוג זה.
 
תאורת לדים למטבח
 
רכיבים טכנולוגיים מתקדמים
 
מי שאינו יודע, תאורת לדים של חברת סקנר לייט, הינה טכנולוגיה חדישה המבוססת על רכיבים אלקטרוניים מתקדמים. אם אנו מבדילים מנורות של הדור הקודם, שהיו מבוססות על רכיבים מכניים שמצריכים ציוד נלווה כגון שנאים, סטרטרים וכדומה. מחירן של נורות הלדים אם נשווה לתקופה של לפני כמה שנים שהן רק יצאו לשוק, לבין התקופה של היום, ירדו, אך עדיין המחיר גבוה אם נשווה אותו לנורות שמיוצרות בטכנולוגיה הישנה , כגון ליבון או פלורסנט. אך כדאי כי תשוו את היתרון הטמון בהם, כגון חיסכון בחשמל לטווח הארוך, אינן פולטות קרינה של אינפרה אדום, אינן מכילות כספית ועמידות בפני זעזועים ותנודות.
 
האיכות של נורות לד
 
ניתן למצוא פערים שהם משמעותיים בשימוש עם תאורת לדים לתאורה מהטכנולוגיה הישנה יותר. איכות נורות לד, נקבעת, על פי פרמטרים רבים, כגון איכות ספק כוח, איכות רכיבי הלד, מבנה הקירור של גוף התאורה וכדומה. בגלל שתחום הלד, הינו חדש יחסית, הפער בין נורות הלד, עשוי להיות שונה. מי שמעוניין, יוכל למצוא טבלאות השוואה כגון חיסכון באנרגיה, אורח החיים של שתי הנורות {הלד והישנה}, כדאיות ההשקעה בנורות אלה ועוד. מדובר על תפוקה של 50,000 שעות עבודה שהן פי 50 מאשר בנורות ליבון. אז אם עדיין לא החלפתם את הנורות הישנות בתאורת לד מתקדמת וחסכונית- זה הזמן.