תאורה גמישה

בשנים האחרונות, אנו עדים לחידושים שונים בתחום התאורה, אם במגמה העיצובית והפרקטית גם יחד. הכוונה היא גם לחיסכון תוך שימוש בנורות לד וגם תאורה גמישה הניתנת לכוונון, אם בסלון, במטבח, בחדר העבודה ובחדרי השינה. מדובר על גופי תאורה גמישים, הניתנים לכוונון. בדרך זו, תוכלו לכוון את רמת האור הרצויה לכם בכל חלל. ניתן לכוון את גוף התאורה הגמיש לכוון התקרה, או לכוון של מרכז החדר. גם גופי התאורה המיועדים לקריאה בחדר השינה, ניתנים לכוונון, ספוטים וגופי תאורה גדולים יותר ודקורטיביים. לרוב, מדובר בגוף תאורה גמיש, בעל מבנה מיוחד המכוסה עם מעטפת סיליקון שקופה, כך שניתן יהיה להזיז את הזרוע של גוף התאורה ולעצבה, על פי הצורך והטעם האישי.
 
תאורה גמישה
 
גופי תאורה גמישים בבתים פרטיים ובמשרדים
 
הצורך שלנו ברכישה והתקנה של  תאורה גמישה אינה מסתכמת רק בחללי הבית, כי אם גם במשרדים השונים, בהם נזדקק לכווני אור ספציפיים לעבודה.  ניתן למקם גופים ספציפיים אלה של תאורה, בחללי הפרטיים והמסחריים ובכך, לקבל אפקט תאורה מרהיב. תאורה שהיא גמישה, ניתנת גם  לשימוש בתקרות דקורטיביות, כאשר אנו מעוניינים להבליט את התקרה עצמה. גם ספוטים, ניתן למצוא כתאורה הניתנת לכוונון הרצוי לכם. יש לציין, כי הגדרת הצרכים בגופי התאורה, הם אלה שיציינו לנו את הדרך הנכונה לבחירה מושכלת של תאורה בחללים השונים. ניתן למצוא את גופי התאורה הגמישה באולמות התצוגה הידועים של חברות מובילות. ייעוץ עם מוכר שיש לו ניסיון של שנים, יקלו עליכם את הבחירה הנכונה וכן, הגדרה של כל חלל.
 
תאורה גמישה- נוחה יותר לעיניים
 
יש לציין, כי התקנה של תאורה גמישה תהיה נוחה הרבה יותר לעיניים, מאשר תאורה שאינה ניתנת לכוונון. מעצבי תאורה רבים, הבינו את המשמעות של כוונון התאורה הדקורטיבית, על פי צרכיהם של אנשים, אם במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי. בהרבה מקרים, תאורה ממוקדת, תהיה מועדפת, על הארה של חלל שלם. ככל שמספר נקודות התאורה יהיה גדול יותר, כך  ההוצאות תהיינה גדולות יותר וגופים אלה, יהיו שימושיים ויעילים פחות מאשר תאורה הניתנת לכוון ונוחה לשימוש.