כל מה שרציתם לדעת על בחירת פרגולות ברעננה

כשבוחרים פרגולות ברעננה – חשוב לוודא מספר דברים לפני שיוצאים לדרך: עיצוב, איכות חומרי גלם, פונקציות שניתן לממש בפרגולה, והתאמה לגודל של המרחב. כל אלו הם הקווים המנחים של כל אדם שבכוונתו להיות בעלים של פרגולות ברעננה. באמצעותם, הוא יגיע להתקן שלא יאכזב אותו ויספק לו בדיוק את המצופה.

עיצוב לפרגולה – הפרמטר שיוצק לה את אופיה

לכל פרגולה אופי משלה. ישנן פרגולות בעיצוב כסוף מודרני לצד פרגולות עץ או דמוי עץ בצבע חום. מדוע "דמוי"? משום שאלו פרגולות מפלדה מגולוונת ואלומיניום, אשר באמצעות טכניקת צביעה מודרנית לא רק נצבעו חום אלא הותאמו ממש לגוון של עץ טבעי. ניתן ליישם זאת גם בכיוון ההפוך, ולבחור פרגולות עץ בגימור מודרני, למשל פרגולות לבנות. הדרך הטובה ביותר לבחור את העיצוב היא להשוות בין הפרגולות של חנות פרגולות ברעננה לבין המראה של החצר שלכם ולהסיק את המסקנות בעצמכם לגבי התאימות. קחו בחשבון נוכחות של פריטי צמחייה ועיצוב של פריטים מלאכותיים קיימים כמו שולחנות גן, דקים וכד'.

טיב חומרי הגלם של הפרגולה

חומרי הגלם של הפרגולה שלכם צריכים להיות עמידים מאד, ולגרום הלה להישאר כמו חדשה גם לאחר שנות שימוש רבות בשמש ובגשם. אפשרות אחת היא לבחור פרגולת אלומיניום אבל כאן כדאי לדעת נושא שמעטים הפנימו. פרגולה שעשויה רק אלומיניום היא פרגולה שהמתכת תספוג מים ותתנפח, קיים גם חשש לעיקום. פרגולות אלומיניום איכותיות, כפי שראיתם בבתים של החברים, חייבות להישען על איזושהי מתכת חזקה, כמו פלדה, כשהיא מגולוונת. בכך, הפרגולה היא גם אלחלד וגם חזקה מאד. האלומיניום שניתן לראות הוא לרוב רק הציפוי של הפרגולה. אפשרות אחרת היא לרכוש פרגולות ברעננה מעץ עמיד למי גשם.

פונקציות שמומלץ שיהיו בפרגולה

פרגולה חשמלית מספקת יתרון למי שאוהב ניידות בפרגולה, כלומר לפתוח תריסים ולקפל את הגג. מומלץ שפונקציות אלה יהיו בפרגולה חשמלית, בוודאי אם היא פרגולה צמודת קיר. בפרגולה ע 4 עמודים מומלץ לבחור דגם שניתן לפתוח לו את התריסים כדי לווסת את אור השמש על פי הצורך בכל יום שימוש.

התאמה לגודל המרחב

בחצר מאד קטנה או במרפסת שמש מומלץ לבחור פרגולה תלויה על 2 עמודים וקיר. בחצר גדולה ניתן גם לבחור פרגולות ברעננה על 4 עמודים.