פרגולות חשמליות לבית

כאשר אתם מתעתדים לרכוש דגם AIR גולה פרגולה מעץ אתם למעשה מביאים את הטכנולוגיה המודרני למרכזו והאחרונה מאפשרת לכם לשלוט הרבה יותר טוב בפרגולה שלכם ולווסת ביעילות את כניסת קרני השמש. להלן מספר פיתוחים טכנולוגיים שנרשמו בתחום הפרגולות בעת האחרונה.
 
פרגולות מסתתרות
 
פרגולות חשמליות שניתן להסתיר ממש כפי שנעשה בקיפול והסתרה של יריעת סוכך. המסתור על פי רוב נבנה על ידי מתקיני הפרגולה באמצעות גבס, ובמעט מהמקרים הקיר עבה מספיק כדי לשמש כמסתור בפני עצמו. הפרגולות הללו ניתנות לשחרור של הגג ופתיחתו על בסיס בקר פשוט שיסופק לכם במהלך ההתקנה וייבדק לאחריה.
 
פרגולות חשמליות לבית
 
פרגולות עם רפפות חשמליות
 
כפי שהתריס הביתי התחלף בתריס חשמלי, כך הרפפות המכניות של הפרגולה התחלפו ברפפות חשמליות: רפפות שניתן לפתוח ולסגור להן את התריסים, כלומר להגיף את שלבי התריסים ממש כמו שנעשה בתריס חשמלי. בקר הפרגולה יסופק לכם וייבדק בתום ההתקנה.
 
פרגולות משולבות רפפות וקיפול חשמלי
 
פרגולות חשמליות עם מקסימום בקרת כניסת קרני שמש, משום שניתן או לשנות את הזווית שלהן במעט באמצעות סגירת התריס של הרפפות, או לשנות את התהוותן מקצה אל קצה באמצעות קיפול והחזרה של גג הפרגולה. המעשים הללו נעשים באמצעות בקר שנבדק בתום ההתקנה, ואם נמצאו ליקויים, המתקינים יזהו אותם במהרה ויפעלו לספק לכם פרגולה 100% תקינה. פרגולות חדשניות לבית משולבות רפפות יספקו לכם למעשה גם פתיחת גג מלאה וגם הגפת תריסים זוויתית: מומלץ לכל מי שיש בביתו בעיות שמש קשות ויחד עם זאת, לעתים הוא מעוניין לקבל חשיפה אליה לשם שינוי האווירה וצריכה מוגברת של ויטמין די.
 
פרגולות להרכבה עצמית
 
חלק מהדגמים שלנו ניתנים להרכבה עצמית על ידי הלקוח. כך, הלקוח חוסך בביורוקרטיה ובהמתנה למתקין ויכול להעמיד בקלות רבה פרגולות חדשניות לבית. שאלו אותנו בעמדות המכירה כיצד להרכיב אם זו פעם ראשונה שלכם. ייתכן כי אם עסקתם בבנייה ביתית מסוג אחר, רוב החומר ייראה לכם מוכר, בשונה ממי שאין לו ניסיון בקונסטרוקציה שיהיה לו מעט יותר קשה להסתגל בהשוואה אליכם. בסופו של דבר, ההתקנה קלה ופשוטה באופן יחסי לפרגולות להתקנת מקצוענים. לא בכל פרגולה ניתן לשדרג לחשמלית, אך במידה והיא ניתנת לשדרוג, רק חשמלאי מקצועי מוסמך לטפל בכך, שהוא גם עובד מוסמך בחנות הפרגולות.
 
צרו קשר אתנו לייעוץ מלא בנושא פרגולות חדשניות לבית!