פרגולות אלומיניום לגינה

אם גם אתם חולמים על גינה מעוצבת וגם נעימה לטיולים, גינה שתענוג לשהות בה גם כאשר בחוץ השמש קופחת, פרגולות אלומיניום לגינה הן בדיוק מה שצריך. בשונה ממה שחושבים, אלומיניום אינו מתאים רק לגינות מודרניות, אלא גם לעיצוב גינות דקים בעיצוב כפרי. טכניקות הצביעה שעומדות לרשותכם היום מאפשרות לכם להזמין עבודת מעצבים צבועה בסגנון עץ שתיראה ממש כמו עץ, ותגרום לאורחים שלכם לחשוב שמדובר בפרגולת עץ עד אשר יגעו בה ויבינו ממה היא באמת עשויה.

מדוע עדיפות פרגולות אלומיניום על פרגולות עץ?

הן אינן מתבלות, אינן בסכנת להתרבות טרמיטים ותולעי עץ, וגם מבחינה עיצובית הן מורכבות לרוב מפנלים מאלומיניום והן נשמרות כמו שהן גם שנים לאחר ההתקנה. בנוסף, הפרגולות הללו חזקות, עשויות מאחת המתכות העמידות ביותר בטבע, ואפשריות להישארות גם בשיא החורף כשרוחות חזקות מנשבות באוויר. אם לא דיי בכך, הפרגולות הללו נועדו לספוג גשמים, ברדים ושלגים באין מפריע בשל כך שהן עשויות מחומר אלחלד שנשאר נקי ומבריק, עם הצבע המקורי וללא דהייה, וכמובן – ללא אזורים אכולים בחלודה.

פרגולות אלומיניום לגינה

כיצד ייראה גג הפרגולה?

גג הפרגולה לא יהיה שונה הרבה מזה שאתם מכירים בפרגולת עץ: ניתן להזמין גג שטוח בשכבה אחידה, גג סינוס עם חצאי עיגול גליים בגבהים שונים, וגג תריסים. גג התריסים, אשר נקרא גם "גג רפפות" מעובה בשכבת הגנה מהגשם שנקראת "סנטף". השכבה הזו נראית כמו נייר צלופן אך קשה ממנו בהרבה. היא נמכרת בשלל צבעים כגון שקוף, צהוב, כחול, אדום, סגול, ירוק וכד'. הסנטף גם מספק את ההגנה מהגשמים וגם מוסיף הלכה למעשה לעיצובה של פרגולת האלומיניום שלכם.

כיצד מומלץ להתחיל רכישת פרגולות אלומיניום לגינה?

ראשית כל, יש להתייעץ עם מוכר הפרגולות דרך אתר האינטרנט או באופן פרונטלי לגבי סוג הפרגולה שיש להתקין בחצר. הוא יתייחס גם לעיצוב וגם לתנאי האקלים על מנת לספק לכם פרגולה שתממש בדיוק את ההגנות להן אתם נדרשים: מהגשם, מהשמש וכד'. כמו כן, הוא יסב את תשומת לבכם לפרגולות בהרכבה עצמית שהן פרגולות מיוחדות שניתן להתקין לבד גם ללא סיוע של מתקינים מקצועיים. ניתן יהיה לבחור בין פרגולות להתקנה על ידיהם או פרגולות להרכבה עצמית.

צרו קשר עם חנות הפרגולות להתאמת פרגולות אלומיניום לגינה!