מכונת קפה לבית

אם אתם מעוניינים לשדרג את חוויית הקפה שלכם לקפה מסעדות אמתי, והגעתם למסקנה שהקומקום החשמלי אינו מניב תוצאות כאלה, קיימים 2 סוגים של מכונות קפה שאתם יכולים להתבסס עליהן: ידניות או מבוססות קפסולות. מכונות להכנת קפה הן המכונות שבעתיד ימשלו במטבחים ביתיים. כבר כיום ניתן לראות כי ישנם מטבחים רבים שמתפקדים בפועל כמזנוני קפה לכל דבר ועניין. להלן דוגמאות שונות של מכונות קפה לבית אשר ישמשו אתכם בקלות להפקת קפה טעים, ממנו תיהנו כבר בשלב ההכנה.

מכונת קפה ידנית

מכונת קפה ידנית בבית היא לרוב מכונת קפה בעלת ראש אחד. באמצעות ראש המכונה ממלאים את כמות אבקת הקפה הרצויה ושם גם מתבצעת עבודת הערבול עם המים החמים. הכנת קפה באופן ידני בסגנון המסעדות תביא אתכם הכי קרוב לקפה בטעם האמתי כפי שמוגש שם. לרוב, בבתים נדרשת מכונת קפה עם ראש אחד, ואם בבית ישנם דיירים רבים שנהנים מהמשקה הפופולארי, ניתן להתבסס על מכונת קפה עם 2 ראשים, אך זה מקרה נדיר. בדרך כלל, במכונה זו משתמשים בבתי קפה בינוניים בגודלם ובמסעדות בוטיק.

מכונת קפה לבית

מכונת קפה מבוססת קפסולות

באמצעות מכונה זו אתם יכולים להפיק את הקפה ללא מאמץ. כלך שאתם צריכים הוא להתבסס על קפסולות המכילות את סוג האבקה שאת הקפה שלה אתם רוצים: אספרסו, נס קפה, ועוד. מזינים את המכונה עם האבקה באמצעות פיר ייעודי, ומשם – הקפה מתחמם ונעשה עבורכם עם הקפסולה אשר הזנתם. שיטה זו היא שיטה שנועדה לשרת 2 סוגים של קהלים: הציבור החוסך, זה אשר אצלו משאבי הקפה צפויים להיגמר מהר אלמלא שיטת הקפסולות, והציבור שאוהב מכונות קפה אוטומטיות ומעדיף שלא לעשות את הקפה במו ידיו. מכונת קפסולות תייצר עבורו קפה איכותי לא פחות, אשר יריח מעולה כבר ברגע ההכנה וכמובן יהיה טעים ומענג ביותר לשתייה.

דקורציה ועיצוב

כפי שתיווכחו – ישנן הרבה מאד מכונות להכנת קפה שאפשר לקנות עבור הבית. מאד חשוב לבחור במכונת קפה שתשתלב טוב עם המראה הפנימי של המזנון במטבח ותשתלב בו בצורה טובה מבחינה דקורטיבית. המכונות נבדלות זו מזו בצבע ובצורה, גם אם הן עושות את אותן פעולות בדיוק. לכן, טוב תעשו אם תבחנו את תמונות המפרטים ותבחרו דגם שייראה טוב במרחב המטבח.