המדריך לרכישת מכונות שטיפה לעסק

 
בעל עסק יקר, גם אתה שאלת את עצמך אם אתה צריך מכונת שטיפה בלחץ, מכשיר ניקוי בקיטור או גרניק נייד כמו שיש לקולגה שלך או למתחרה? לא ככה בוחרים מכונות שטיפה לעסק. אם לך ולו אין אותה תשתית, אותם קירות, אותו סוג שטיח, ואותו משטח ריצוף – ייתכן מאד כי תבחר במוצר שגוי שלא יוכל לקדם אותך. לעומת זאת, עיון במדריך מסודר המסביר בדיוק כיצד בוחרים מכונות שטיפה לעסק הוא בדיוק מה שאתה צריך כדי לפנק את הבייבי שלך במכונות המיועדות בדיוק לו. כך תעשה את זה נכון.
 
בחרו ספק מקצועי העוסק בייעוץ ומכירה של מכונות שטיפה לבתי עסק
 
בחירת הספק תתבצע על ידי גישה למקור מידע כמו רשת האינטרנט, עריכת רישום של מספק ספקים העוסקים במלאכה זו, ותחילת בירור האיכויות של כל אחד מהם. נציגי החברות הגדולות במשק והמשרדים הממשלתיים החמיאו בעמוד התגובות או בספר האורחים לחברת מוצרי ניקיון מסוימת או למספר חברות שכאלה? אותן בדיוק אתם צריכים. בשונה מלקוחות לא מוכרים, משרדים גדולים ומוכרים לא מחלקים מתנות חינם, וכנראה שמדובר באנשים רציניים המקדישים 100% ממרצם לייעוץ בנושא מכשירי ניקיון. אם ראיתם שחברת בוטיק בין-ארצית לניקיון רשמה פידבק לאותו ספק, אז בכלל – מדובר בקליבר שייעוץ ממנו ישתלם מאד למשרד שלך בהמשך.
 
מכונות שטיפה לעסק
 
הגישו לספק המקצועי מידע על סוג השטיחים ומשטחי הריצוף
 
סוג השטיח: מקיר לקיר או שטיח ניד. חומר הייצור של השטיח: שאגי, בד פרסי או אפגני, עם שערות צד או בלעדיו, האם מדובר בשטיח מודרני מקיר לקיר?
 
סוג הרצפה: מעץ, מפרקט, מאבן, מבטון או מבלטות (שיש). במידה והרצפה אינה בלטות האם היא מחולקת לסגמנטים כלשהם או שמא מדובר במשטח רציף לחלוטין?

הגישו לספק המקצועי מידע על קירות המשרד שלכם
 
קירות בטון? קירות גבס? יש בדי תלייה על הקירות? בדים מקיר לקיר? האם הקירות בתוליים, ללא בדים עליהם?
 
הגישו לספק המקצועי מידע לגבי מידות, גדלים ומעברים
 
האם מדובר במשרד גדול או קטן? האם יש מעברים צרים במשרד? האם יש במשרד מסדרונות קשים למעבר? האם הכניסות לחדרי המשרד מרווחות או צרות? מומלץ להצטייד מראש במידות של ספי החדרים.
 
הספק יעבד נתונים אלו וימליץ על משאבות טבולות למכונות שטיפה לעסק ברמה ובאיכות שתתאים למשרד כשלכם!