כיסאות גן

כאשר אנו משקיעים בבית, אנו נמשיך גם להשקיע בגינה שהיא המקום הטבעי לאירוח אנשים המגיעים לביקור בתקופות האביב והקיץ. גם לנו, תהיה ההשקעה משתלמת, כאשר יהיה לנו נוח, להגיע מהעבודה ולשבת ע כוס משקה צונן בגינה מעוצבת שיש בה ריהוט שיכלול כסאות גן נוחים ובריכות שחיה. הבחירה של חומר הגלם שמהם יהיו מיוצרים הריהוט בגינה, יש לה חשיבות מכרעת לתחזוקה, לבלאי ולאווירה הרצויה לנו בגינה. יש כאלה שיחפשו סט של ריהוט גינה המיועד לאכילה ויש שיחפשו את סט הישיבה הנוח, אך אם הגינה גדולה דיה, ניתן בהחלט לבחור בשניהם, כך שתהיה פינה לאכילה ופינה לישיבה מאשימה ונוחה.
 
כסאות גן
 
חומרי הגלם השונים בריהוט הגן- טיפים והמלצות
 
אם אתם מתעניינים בחומרי גלם של ריהוט שיכלול כסאות גן, הבחירה שלכם למשל, תהיה עץ טבעי, מומלץ כי העץ יהיה מאיפאה, קומרו, אפיטונג ווייטנאמי, טיק או סקויה, שהם חומרי גלם עמידים מאוד בתחום העץ. אם החלטתם שמתכת תהיה הבחירה שלכם, מומלץ לרכוש/ אלומיניום שהוא אינו מחליד. יש כאלה שיחפשו כסאות עבור הגינה שיהיו להם כריות ריפוד לישיבה ממושכת, אך חשוב לבחור בד שיהיה עמיד מפני החום והרטיבות. לרוב, כשאר רוכשים ריהוט גן, כדאי מאוד, לרכוש בנוסף, כיסויי פלסטיק שישמרו על רהיטי הגן.  גם ריפוד שדוחה כתמים, ניתן למצוא בהרבה אולמות תצוגה, המציעים ריהוט גן, כך שהבחירה עשויה להיות מגוונת.

ראטן- חומר גלם מבוקש לכיסאות גן
 
הטכנולוגיה של היום, מאפשרת לנו בחירה נכונה של חומרי גלם מהם יהיו עשויים כסאות גן, כגון ראטן אשר הפך להיות חומר גלם שעמיד בפני תנאי מזג האוויר. מדובר על פלסטיק גמיש, הנראה כמו קש ועמיד למזג האוויר בארץ. הריהוט יהיה זול יותר, בעל מראה טבעי שמתאים לעיצוב ומראה  הגינה.  גוונים שונים, ניתן למצוא במראה של כיסאות העשויות ראטן, כגון עץ טבעי, חום כהה, או גוונים בהירים כגון לבן או שמנת. כאשר חושבים על ריהוט גן, כדאי תמיד לחשוב על רכישה לפרק זמן ארוך, כך שיאפשר לאורחים ולכן, ליהנות מישיבה נוחה וריהוט גן שיחזיק מעמד ויירא כחדש לשנים ארוכות.