התקנת פרגולות תלויות בחצר

על מנת לספק לכם פרגולות תלויות בחצר, תצטרכו לפנות את קיר החצר אשר חוצץ בינה לבין הבית. אם יש בחצר קיר אחר המשמש לתיחום פנימי בתוכה, למשל קיר כניסה למתחם בריכת השחייה, ניתן להתקין גם עליו פרגולות תלויות לחצר. המשמעות של הפרגולה התלויה היא שימוש בקיר הקיים כמי שיספק לה את משטח ההצבה, בתוספת זוג עמודים שיעמוד מהצד השני של גג הפרגולה. על בחירת העמודים והגג – תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר שלפניכם.
 
בחירת עמודי הפרגולה
 
בחירתם של עמודי הפרגולה נעשית באמצעות מומחים אשר בקיאים בספרות התיאורטית של התקני הצללה קשיחים כגון פרגולות. הם יתנו דעתם לגבי החשיפה לרעידות אדמה בישראל, ובפרט – לחשיפה לחסרונות של הקרקע שלכם: קרקע קשה, קרקע רכה, קרקע סחף וכד'. בהתאם לסחוג הקרקע, יומלצו לכם העמודים הרלוונטיים שיהוו את בסיס הפרגולות. בנוסף לעמודים, תידרשו לקנות גם תופסנים ותושבות שיחברו ביניהם לבין המשקולות של הפרגולה מתחת ובין היסודות של הגג: עמודים שייראו כמו העמודים שאתם רוכשים, עליהם יותקן הגג.
 
התקנת פרגולות בחצר
 
בחירת גג הפרגולה
 
אנו ממליצים במיוחד על גג רפפות משום שזה גג שהוא תריס אשר ניתן לפתוח את שלביו ולסגור אותם, ובחלק מהדגמים גם לקפל אותו הרמטית תוך שהוא נכנס למגרעת שיכולה או לנבוע מהקיר החצוב העבה או ממסתור גבס שנתקין לכם בקיר. ניתן לרכוש גם גג מתקפל שאינו גג רפפות אם רצונכם הוא רק בקיפול הגג או בפתיחתו החלקית/מלאה ללא מצבי הביניים שמספקות הרפפות.

קביעת גודל הפרגולה
 
הפרגולה יכולה לכסות את הקיר כולו או שהיא יכולה להשאיר מטרים ספורים ברוחב הקיר לבחירתכם. בדרך כלל, נהוג להשתמש בפרגולה לכיסוי הדלת או השער והגנה עליו מפני חלודה, תוך השארת מקום בשאר רחבי הקיר, אולם אם ישנה בריכת שחייה בסמוך לקיר או פינת ישיבה, נהוג לקחת אותם בחשבון ולהזמין פרגולה מתכווננת רחבה מספיק לקירוי שטח זה, בנוסף למבואת הכניסה עצמה.
 
רכישת פרגולות תלויות לחצר מזכה אתכם בשירותים הבאים
 
הובלת הפרגולה, התקנת הפרגולה, בדיקה שהפרגולה תקינה, עובדת וכל הפונקציות שלה תקינות, ואחריות רבת שנים עבור כל פרגולה שתרכשו.
 
למידע על פרגולות תלויות לחצר צרו עמנו קשר!